در حال بارگذاری ...
یکشنبه 29 فروردین 1400
 • (((اصلاحیه))) اطلاعیه برگزاری کلاس آنلاین و آفلاین (992)

  باسمه تعالی

   

      اطلاعیه برگزاری کلاس های آفلاین سمیاد  و آنلاین اسکای روم

  (دانشجویان)

  نیمسال دوم  1400-99

  (992)

  دانشجویان محترم ضمن تبریک ترم  تحصیلی جدید992 و آرزوی صحت و سلامتی ، دستورالعمل استفاده از محتوای الکترونیکی بصورت  آنلاین وآفلاین  و نحوه شرکت در کلاس ها  براساس   بخشنامه ارسالی  سازمان مرکزی،  بصورت ذیل بوده و لازم است دانشجویان عزیز جهت رفع سوالات احتمالی اطلاعیه فوق را به خوبی مطالعه کرده و روزانه اطلاعیه های  سایت دانشکده کانال سروش و کانال های ارتباطی رشته تخصصی خود را بررسی نمایند.

  1. دانشجویان محترم می بایست فایل های  آموزشی ،منابع و  فایل های بارگذاری شده آفلاین توسط اساتید مربوطه ، برای هر یک از  دروس(تئوری، تئوری-عملی) خود را در سامانه آفلاین سمیاد (samyad.tvu.ac.ir) مطالعه و مرور کرده  و  با ورود به صفحه شخصی خود در سامانه سمیاد، از محتوای آن استفاده نمایند.(سرور مخصوص ترم 992 برای استان البرز lms219.tvu.ac.ir  می­باشد.
  2. دانشجویان محترم می توانند از 10 اسفند ماه طبق برنامه و اکسل  اعلامی اداره آموزش و بخشنامه دانشگاه فنی و حرفه ای می بایست در رأس ساعت مقرر برای هر یک از دروس خود که در بستر سامانه آنلاین اسکای روم  راه اندازی شده حضور منظمی داشته  و امکانات سیستم ،تبلت،گوشی و  اینترنت مهیا باشد(در صورت نیاز می توانید جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه  وام خرید سیستم با اداره امور دانشجویی تماس بگیرید ).
  3. دانشجویان باید از تاریخ 14 اسفند به بعد که کانورت اطلاعات ناد به سمیاد توسط سازمان مرکزی دانشگاه انجام میشود دروس ثبت شده خود در سامانه های ناد و سمیاد مقایسه کرده و در صورت مغایرت  ازطریق اداره آموزش به صورت حضوری یا تلفنی ویا از طریق میز خدمت پیگیری کنند.
  4. راهنمای جامع و کامل نحود ورود به سامانه سمیاد ، استفاده از فیلم های بارگذاری شده بصورت آفلاین و استفاده از کلاس آنلاین، توسط واحد فناوری تهیه و در پورتال دانشکده شهید بهشتی کرج بارگذاری شده است.
  5. دانشجویان می توانند جهت بارگذاری فایل های مربوطه به تکالیف خود از محیط آپلود سنتر در سامانه سمیاد قسمت "بارگذاری فایل" استفاده نمایید.
  6.    ورود به سامانه های مجازی:

  در ابتدای ورود به محیط سمیادhttps://samyad.tvu.ac.ir (lms219.tvu.ac.ir)ایمیل خود را وارد و ثبت نموده تا در صورت فراموشی رمز عبور از گزینه بازیابی رمز بتوانید استفاده نمایید و رمز خود را یاداشت و بخاطر بسپارید.

  سامانه سمیاد(آفلاین):

  نام کاربری:  شماره دانشجویی  ** کلمه عبور : کد ملی     

  نکته:شماره دانشجویی دانشجویان جدیدالورد تا 12 اسفند در سایت دانشکده اطلاع رسانی خواهد شد.

                           

  سامانه اسکای روم(آنلاین):

  بر اساس لینک های اعلامی  دروس خود در سایت دانشکده راس ساعت مقرر و روز  به عنوان مهمان وارد شده و نام ونام خانوادگی خود را جهت حضور و غیاب  ثبت نمائید .

  سامانه ناد:

  نام کاربری: شماره دانشجویی        **       پسورد: کد ملی

  در صورت فراموشی رمز ورود به سامانه های "ناد "، "سمیاد"  از طریق اداره آموزش پیگیری کنید، پسورد میز خدمت برای کارشناسان قابل دسترس نیست در صورت فراموشی می­توانید یوزر جدید برای خود بسازید .

   

  7.لطفاً  به علت مشغله کاری همکاران و شیفت بندی آنها در صورت کار ضروری و هرگونه سوال احتمالی آموزشی و برنامه ریزی فقط در ساعت اداری 8 صبح تا 1 بعدازظهر با کارشناس رشته خود تماس بگیرید و یا از طریق میز خدمت درخواست خود را برای کارشناس رشته ارسال نمائید. در صورت عدم رفع مشکل ضروری به  طریق حضوری یا یکی از دوستان مقیم کرج از واحد  آموزش پیگیری کنند.

   

  8. درس کارآموزی نیاز به برگزاری کلاس آنلاین و آفلاین ندارد و نحوه گذراندن و معرفی دانشجویان جهت دوره کارآموزی توسط واحد ارتباط با صنعت در سایت دانشکده  اطلاع رسانی شده است.(فایل راهنما در سایت دانشکده لینک کارآموزی بارگذاری شده است).

  9.نحوه معرفی و ثبت نام واحد پروژه توسط اساتید و گروه آموزشی تعریف و در نهایت از طریق سامانه سمیاد دفاع خواهند کرد.

  10. به دلیل برگزاری امتحان بصورت مجازی در طول نیمسال به اطلاعیه ها، تکالیف ، آزمونک و.... بارگذاری شده توسط مدرس خود در سامانه سمیاد دقت نمایید.

  11.نحوه نمره گذاری کلیه دروس برگزارشده حداکثر 15 نمره شامل( حضور غیاب،فعالیت،تکالیف، آزمونک و میان ترم) و 5 نمره آزمون پایانی می باشد.(شرکت در امتحان پایان ترم ضروری بوده و عدم شرکتدانشجو باعث ثبت غیبت خواهد شد).

  12.جهت دریافت پاسخ سوالات و مشکلات احتمالی خود، نسبت به عضویت در گروه های مجازی که توسط مدرس یا مدیرگروه رشته انجام می گیرد، اقدام نموده و پورتال دانشکده به آدرس https://p-karaj.tvu.ac.ir و کانال سروش به آدرس @pesaran_karaj_college را جهت دریافت اطلاعیه های مهم  روزانه کنترل نمایید.

  13.با توجه به شرایط خاص و بیماری کرونا از مراجعات حضوری حتی الامکان خودداری کرده و درخواست های فردی خود را از طریق لینک میز خدمت در سایت دانشکده با ذکر دقیق مشخصات دانشجویی ، تلفن همراه ،رشته تحصیلیو نوع درخواست را بر اساس راهنمای درج شده در میز خدمت انجام تا کارشناسان بعد از بررسی پاسخگو باشند.

  14. تا دریافت دستورالعمل جدید از دانشگاه فنی و حرفه ای و ستاد کرونا  فعلا کلیه  کلاس ها به صورت مجازی برگزار شده و هرگونه تغییرات  جدید دریافتی در نحوه برگزاری کلاس ها  و ارزشیابی به دانشجویان  محترم  فقط  از طریق  سایت دانشگاه فنی و حرفه ای البرز اطلاع رسانی خواهد شد.

  15.برای استفاده از سامانه های سمیاد، ناد، اسکای روم حتما باید فیلتر شکن (vpn , proxy) غیر فعال باشد

     

                                                                     

  با تشکر

  معاونت   آموزشی و پژوهشی-فناوری

  اسفند  ماه 99