در حال بارگذاری ...
یکشنبه 29 فروردین 1400
 • پیام تبریک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرزبه مناسبت فرا رسیدن سال 1400


  یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

  باسمه تعالی
   
   بهار بهترین بهانه برای آغاز، و آغاز بهترین بهانه برای زیستن است.
   
  با سلام، تحیت واحترام؛
  فرا رسیدن بهار فصل حرکت، دگرگونی و نو شدن، حلاوت و جلوه ای ویژه دارد. بهار طبیعت به انسان می آموزد در ورای هر سختی، یک نو شدن و زیبایی نهفته است و از این رو ایمان داریم که ایران اسلامی از این روزهای سخت عبور کرده و جامعه پر از نشاط و شادابی خواهد شد.
  سال 99 را با تمام فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها و به خصوص مواجه شدن با شیوع ویروس کرونا و بیماری پشت سر سرگذاشتیم. اکنون زمان آن است در سالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند، با تکیه بر علم روز و تجربه گذشته و افق پیش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسیر رشد و پویایی ،همسو با تحول طبیعت بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت نمائیم.
  اینجانب در آستانه این آیین باستانی و آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی که با اعیاد شعبانیه تقارنی مقدس و مبارک پیدا کرده، بر دست های تلاشگر و بی دریغ تان خالصانه و خاضعانه بوسه می زنم و با عرض تبریک این ایام،  به لطف و رحمت حضرت حق، در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با پیروی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) عزت و سلامتی  توام  با موفقیت های روز افزون در همه زمینه ها ،خصوصا  عرصه های علمی را برای اساتید،همکاران ودانشجویان گرامی آرزومندم . 
  اصغر ترکیان 
  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرز

  نظرات کاربران