در حال بارگذاری ...
جمعه 6 خرداد 1401

اطلاعیه جدید کمیسیون موارد خاص نیمسال بهمن 1400 - ویژه دانشجویان ترم 5 و بالاتر

دانشجویانی که در نیم سال آتی (بهمن 1400) وارد ترم 5 یا ترمهای بالاتر می شوند بایستی برای ادامه تحصیل درخواست مجوز نمایند .

 

باسمه تعالی

      به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند، آن دسته از دانشجویانی که موفق به گذراندن واحد های خود در سنوات مجاز (4 ترم) نگردیده اند ، بایستی جهت دریافت مجوز ادامه تحصیل تا تاریخ  1400/11/15 به صورت زیر اقدام نمایند.

 

الف )  دانشجویانی که در نیم سال آتی (بهمن 1400) وارد ترم پنج تا 24 واحد باقیمانده می شوند ، اقدام به ثبت درخواست افزایش سنوات از طریق تیکت درسامانه بوستان و استفاده از گزینه (کمیسیون موارد خاص) نمایند.

     1 . دانشجو بایستی فرم شماره 220 را تکمیل نماید و پس از امضاء و اثر انگشت ازطریق تیکت درسامانه بوستان و استفاده از گزینه (کمیسیون موارد خاص) ارسال نماید.

     2. تعداد ترم مشروطی بایستی کمتراز3 ترم و معدل کل بالای 10 باشد.

     لازم به ذکر است فایل فرم شماره 220 ضمیمه این اطلاعیه می باشد .

     

ب )  دانشجویانی که در نیم سال آتی (بهمن 1400) وارد ترم 5 با بیشتر از 24 واحد باقی مانده و ترم های بالاتراز پنج می شوند اقدام به ثبت درخواست ادامه تحصیل از طریق  سامانه سجاد اموردانشجویان به آدرس  https://portal.saorg.ir   نمایند.

لازم به ذکر است دانشجویان مشمول بند (ب) بایستی مدارک و مستندات ( معافیت تحصیلی ، اشتغال به کار، فوت اقوام درجه یک ، متارکه والدین ، بیماری های صعب العلاج یا بستری در بیمارستان و...) را در سامانه سجاد بارگذاری نمایند.

    1- دانشجو برگه معافیت تحصیلی را می تواند از پلیس + 10 محل سکونت یا سایت epolice.ir دریافت نماید .

    2- مدارک و مستندات اعم از گواهی بیماری ، گواهی اشتغال به کار و ...باید کامل بارگذاری گردد.(بدون مهر و امضاءپذیرفته نیست).

    لازم به ذکر است فایل راهنمای ثبت درخواست در سامانه سجاد اموردانشجویان ضمیمه این اطلاعیه می باشد.

 

دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشترمیتوانند از طریق شماره 02632519546 یا آدرس الکترونیکی daneshjoo.karaj.tvu.ac.ir@gmail.com  یا سامانه پیام رسان سروش به آدرس @alborz.tvu.ac.ir اقدام نمایند.

 

 

اموردانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرز – واحد پسران

نظرات کاربران