در حال بارگذاری ...
جمعه 6 خرداد 1401

 اطلاعیه مهم برگزاری کلاس‌های حضوری در نیم سال دوم 1401-1400

 اطلاعیه مهم برگزاری کلاس‌های حضوری در نیم سال دوم 1401-1400

 

 اطلاعیه مهم برگزاری کلاس‌های حضوری در نیم سال دوم 1401-1400

 

 

اساتید و دانشجویان محترم با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به استناد دستورالعمل شماره 1257/ 320 /25 مورخ 30 / 01 / 1401 سازمان مرکزی تشکیل کلاس‌های حضوری از تاریخ 17 / 02 / 1401 به شرح ذیل اعلام می‌گردد، خواهشمند است مطالب و نکات زیر را به‌خوبی مطالعه فرمایید:

 1. کلیه کلاس‌های سه رشته:1-حسابداری،2- ساختمان و 3-کامپیوتر نرم‌افزار و کلیه کلاس‌های گروه معارف اسلامی (شامل اندیشه اسلامی 1، اندیشه اسلامی 2، اخلاق اسلامی، دانش خانواده، انقلاب اسلامی، تاریخ تحلیلی اسلام، تفسیر موضوعی قرآن) و عمومی (شامل دروس زبان و ادبیات فارسی، زبان خارجی، تربیت‌بدنی 1، ورزش 1، کارآفرینی) در مقاطع کاردانی و کارشناسی  برای کلیه دانشجویان بومی و غیربومی به‌صورت مجازی و در سامانه سمیاد با همان شرایط قبلی برگزار می‌شود ولی امتحانات پایان ترم به صورت حضوری برگزار خواهند شد  و کلاس سایر رشته‌ها و مقاطع از تاریخ 17 / 2 / 1401  برای همه دانشجویان بومی و غیربومی به‌صورت حضوری تشکیل می‌گردد.
 2. امتحان تمام دروس در کلیه رشته‌ها اعم از تئوری، عملی، تئوری عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی به‌صورت حضوری برگزار می‌گردد و لازم است کلیه دانشجویان طبق برنامه اعلامی از سوی استاد و یا آموزش در جلسه امتحان حضور یابند.
 3. امتحان تمام دروس عملی، عملیتئوری در کلیه رشته‌ها در صورت اتمام مطالب درسی از تاریخ 7 / 03 / 1401 لغایت 19 / 03/ 1401 به‌صورت حضوری و طبق برنامه اعلامی از سوی استاد درس مربوطه برگزار می‌گردد و لازم است کلیه دانشجویان در جلسه امتحان با هماهنگی استاد مربوطه در جلسه حضور یابند. عدم حضور به‌منزله غیبت و نمره صفر منظور خواهد شد.
 4. امتحان تمام دروس تئوری در کلیه رشته‌ها از تاریخ 21 / 03 / 1401 لغایت 1 / 04/ 1401 به‌صورت حضوری و طبق برنامه اعلامی از سوی اداره آموزش که ساعت و مکان دقیق متعاقباً اعلام و برگزار می‌گردد و لازم است کلیه دانشجویان در جلسه امتحان حضور یافته و لازم است اطلاعیه‌های درج‌شده در سایت دانشکده را پیگیری و مطالعه کنند. عدم حضور به‌منزله غیبت و نمره صفر منظور خواهد شد.
 5. با توجه به مجوزهای بخشنامه تسهیلات کرونایی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در پایان نیم سال دوم درصورتی‌که دانشجو تمام واحدها را گذرانده و فقط 4 عنوان درسی باقی‌مانده باشد ارائه چهار عنوان درس به‌صورت معرفی به استاد امکان‌پذیر بوده و تاریخ و زمان آن بعد از امتحانات اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 6. جهت دریافت پاسخ سؤالات احتمالی خود، نسبت به عضویت در گروه‌های مجازی که توسط مدرس یا مدیر گروه رشته خود انجام می‌گیرد، اقدام نموده (آدرس کانال رشته‌ها در سایت دانشکده زیر منوی معاونت آموزشی می‌باشد) و پورتال دانشکده به آدرس

 https://p-karaj.tvu.ac.ir و کانال سروش به آدرس @pesaran_karaj_college را روزانه کنترل نمایید.

 1. با توجه به امکانات موجود در سامانه بوستان جهت پاسخگویی دقیق به سؤالات و مشکلات آموزشی درخواست و مشکلات مربوط به سامانه بوستان را فقط از طریق سامانه بوستان تیکت کنید و منتظر پاسخ بمانید.
 2. در کلاس‌های مجازی به آدرس سامانه سمیاد مربوط به استان البرز دقت شود که حتماً lms19.tvu.ac.ir انتخاب‌شده باشد درصورتی‌که در هنگام ورود به سامانه سمیاد خطای نام کاربری و رمز عبور اشتباه روبرو شدید در صورت امکان به‌صورت مراجعه حضوری، یا تلفنی و یا با ذکر درخواست و مشخصات دانشجویی تقاضای خود را در بوستان ثبت کرده و به اداره آموزش ارسال کنید.
 3. اساتید با توجه به راه‌اندازی حضوروغیاب در سامانه بوستان و دستورالعمل سازمان مرکزی و همچنین ملاک پرداخت حق‌التدریس با حضوروغیاب سامانه لطفاً حداکثر تا پایان هر هفته نسبت به ثبت حضوروغیاب همه دروس حضوری و آنلاین در سامانه بوستان اقدام نمایید.
 4. مدیران و اساتید محترم گروه‌های مختلف اطلاع‌رسانی لازم و جداگانه را جهت رشته‌های تخصصی خود جهت پاسخگویی به پرسش‌های احتمالی اساتید و دانشجویان را انجام داده و پل ارتباطی لازم را با نمایندگان دانشجویان داشته و در صورت داشتن هرگونه مشکل با کارشناسان و مسئولین آموزش ارتباط برقرار نمایند.

 

 1. اساتید محترم برای دروسی که تا پایان‌ترم به‌صورت مجازی می‌باشند می‌بایست نسبت به برگزاری 16 جلسه آنلاین و بارگذاری 16 جلسه آفلاین اقدام لازم را انجام نمایند.

 

 1. اساتیدی محترم برای دروسی که از 17/02/1401 به‌صورت حضوری برگزار می‌شوند می‌بایست تا تاریخ فوق حداقل 10 جلسه آنلاین ، 10 جلسه آفلاین  و مابقی را به‌صورت حضوری برگزار نمایند.

 

 1. مدیران گروه‌های مختلف ضمن نظارت و پیگیری بر تشکیل کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها  با سرپرستان جهت تعیین مکان دقیق و برگزاری دروس آزمایشگاهی و کارگاهی هماهنگی لازم را داشته باشند.

 

 1. دانشجویان محترم در صورت داشتن هرگونه سؤال و مشکل تشکیل کلاس ابتدا از طریق مدیران گروه و در صورت عدم نتیجه از طریق آموزش پیگیری کنید.

 

نکته مهم: کلیه امتحانات پایان‌ترم برای همه رشته‌ها و مقاطع حضوری بوده و هیچ امتحان پایان‌ترمی به‌صورت مجازی برگزار نخواهد شد.

با تشکر

معاونت آموزشی و پژوهشی-فناوری-  6 اردیبهشت‌ماه 1401

 

نظرات کاربران